Veková kategória - od 12 –18 rokov


O tábore:

Najlepší 12 dňový zájazd teenagerov!  

Milí naši TEENAGE CAMPÁCI, aj tento rok vás pozývame do najlepšieho zážitkového 12 dňového tábora určeného len pre tých, ktorí chcú zažiť jedinečnú atmosféru plnú nezabudnuteľných zážitkov. Zábava, dobrodružstvo, priateľstvo, spolupráca, tolerancia, empatia, kreativita, komunikácia, rešpekt, odvaha to sú len čriepky zážitkov, ktoré na Teba čakajú. Nuda je pre nás cudzie slovo, ktoré sa nám vyhýba:) Naopak táborový program je nadupaný a poskladaný zo všetkého čo je pre Teba dôležité a čo si nikde zatiaľ na žiadnom tábore nezažil. Neveríš? Príď sa presvedčiť na vlastné oči. Tešia sa na Teba vedúci, ktorí nezabudli že boli deťmi a preto Ti ponúkajú akčný program a jedinečnú atmosféru. Zábavné etapovky, vtipné oddielovky, náučné workshopy, ktoré Ti rozšíria Tvoje obzory a zlepšia zručnosť, debatné večerné sedenia Ti pomôžu zamyslieť sa a lepšie sa spoznať sám seba, ako aj ľudí okolo Teba, strategické hry plné bláznivých nápadov, prebudia v Tebe chuť do života, túžbu spoznávať, baviť sa a žiť naplno. Čo Ti vieme sľúbiť je, že táto táborová atmosféra ťa určite pohltí, naplní novými zážitkami a priateľstvami a zanechá v Tebe nezabudnuteľný pocit. Pretože TEENAGE CAMP CEVARM nie je len tábor:).Tento rok sa stretneš s tajomstvami zaujímavých osobností a získaš vzácne posolstvá.  V Teenage campe všetky zážitky vytvárame spoločne, dôležitý si aj Ty. Naučíš sa  komunikačné stratégie, zistíš aká je sila Tvojho tímu, lepšie spoznáš sám seba a zažiješ to čo si doteraz nezažil. Z táborových zážitkov si odnesieš kopec energie, úsmevu, spokojnosti, kamarátstiev a budeš čerpať z neho energiu do ďalšieho roku. Ešte premýšľaš? Ak si sa dostal na koniec tejto letnej sviežej ponuky, prihlás seba, kamaráta a príď stráviť leto plné zábavy, výziev, spoznávanie seba i druhých, proste neváhaj a príď medzi nás. Tešíme sa na Teba : ).Zameranie tábora:

Program pre teenagerov,zábavné, vtipné hry, súťaže, programy na zamyslenie, oddych, dramatické hry, nočné hry, etapovky, pátračky, hry na komunikáciu, spoluprácu a kreativitu, kúpalisko, tanečné zábavy, ale i rozhovory pod nebom plných hviezd...


Lokalita:

Turistická ubytovňa Kubrica,Kubrická 34/81, cca 5 km od Trenčína v krásnom horskom prostredí. 170 km od Bratislavy


Kapacita tábora:

90


Počet detí v skupine:

12 -14


Ubytovanie:

Turistická ubytovňa Kubrica,Kubrická 34/81 cca 5 km od Trenčína. Ubytovňa sa nachádza uprostred nádhernej prírody Strážovských vrchov. Izby sú priestranné 4-6 lôžkové, každá izba má vlastné príslušenstvo ( umývadlo, sprcha, WC). K dispozícii sú aj murované 6 -lôžkové bungalowy s  príslušenstvom.  Areál má veľkú trávnatú plochu s ohniskom, tenisový kurt, viacúčelové ihrisko (mini futbal volejbal, ringo). K dispozícii je jedáleň, bufet s klubovňou, stolnotenisový stôl a zastrešená terasa.


Stravovanie:

Celodenná chutná strava  5x denne, k dispozícii je pitný režim.

Strava začína obedom končí raňajkami a desiatou.


V cene je zahrnuté:

 • 11 x ubytovanie
 • celodenná strava 5x denne
 • celodenný pitný režim
 • táboroví vedúci
 • zdravotník a lekárnička na poskytnutie prvej pomoci
 • materiál na činnosť
 • sladkosti
 • odmeny na súťaže
 • zákonné poistenie insolventnosti CK
 • fotky z tábora zdarma na stiahnutie
 • 20% DPH


Možné príplatky:

 • autobusová doprava   28,00 €
 • poistenie storna, úrazu do 14 rokov   0,50 €  za deň
 • poistenie storna, úrazu od 15 rokov   1,00 €  za deň
 • ročníkové táborové tričko   5,00 €


Akcia:

Prihlás jednou objednávkou aj kamošov a všetci získate ročníkové táborové tričko ZADARMO


Termíny a ceny:

Termín: 08.08.2023 - 19.08.2023
Kód:
402
Počet dní:
12
Cena:
360 €
Akciová cena do 31.3:
350 €
Majiteľ karty CEVARM* do 31.3:
333 €
Majiteľ karty CEVARM*:
342 €

* Majiteľmi karty CEVARM sú absolventi 3 táborov alebo súrodenci

Mapa a doprava:

TEENAGE CAMP

Doprava:

Autobusom , nástupné miesto BRATISLAVA, ZELENEČ , PIEŠŤANY  alebo individuálna doprava.


Trasa:
Bratislava - Piešťany - Trenčín - Turistická ubytovňa Kubrica, Kubrická 34/81