VODNÍCKE DOBRODRUŽSTVÁ - Nový program
Adresa: Mravčí klub CK CEVARM, Smrečianska 15, BA 1 ( pri Račianskom Mýte), aktivity na ihrisku, výlety podľa programu- historické staré mesto, Železná studnička,  Kids house, kúpalisko Delfín, plavba loďou, Kamenný Mlyn.
  • Nástup do tábora v čase : 07:15 – 08:30
  • Odchod z tábora v čase : 16:00 – 16:30

Ak máš rád vodu a veselé príbehy, Vodnícke dobrodružstvá sú pre teba ten správny tábor. S kamarátmi podnikneš výpravu ku Kačacej fontáne za povesťou o vodníkovi a skamenených chlapcoch, dozvieš sa zábavný príbeh vodníka Člupka.

Viac info
ZÁHADY V MESTE - Nový program
Adresa: Mravčí klub CK CEVARM, Smrečianska 15, BA 1 ( pri Račianskom Mýte), aktivity na ihrisku, výlety podľa programu- hrad Devín,staré mesto,Bratislavský hrad, kúpalisko Delfín, lesopark Koliba.
  • Nástup do tábora v čase :  07:15 –  08:30
  • Odchod z tábora v čase  :  16:00  – 16:30

Si fanúšikom záhad a tajomstiev ? Nový program denného tábora Záhady v meste ťa určite poteší. Pridaj sa k nám objavovať tajomné zákutia a legendy mesta, riešiť rébusy a skladať Mapu pokladu.

Viac info
LET´S PLAY – poď sa hrať - Nový program
Adresa: Mravčí klub CK CEVARM, Smrečianska 15, BA 1 ( pri Račianskom Mýte), aktivity na ihrisku, výlety podľa programu- Sandberg, ZOO, Biofarma Stupava, kúpalisko Delfín, Železná studnička.
  • Nástup do tábora v čase :  07:15 –  08:30
  • Odchod z tábora v čase  :  16:00  – 16:30

Nový program denného tábora LET´S PLAY – poď sa hrať je určený deťom ktoré majú radi zvieratká. Poď s nami na dobrodružnú cestu do sveta zvierat.

Viac info
JARNÉ PRÁZDNINY - Večer doma pri telke
Adresa: Mravčí klub CK CEVARM, Smrečianska 15, BA 1 ( pri Račianskom Mýte), aktivity na ihrisku, výlety podľa programu- Kids house, nová petržalská plaváreň,Bibiana, Železná studnička,lesopark Koliba.
  • Nástup do tábora v čase :  07:15 –  08:30
  • Odchod z tábora v čase  :  16:00  – 16:30

Chceš sa cez jarné prázdniny dobre zabávať? Poď s nami objavovať nové zážitky a dobrodružstvá. V osvedčenom dennom tábore CEVARM sa určite nebudeš nudiť.

Viac info