CEVARM na instagrame

Ak ste fanúšikmi instagramu, neváhajte a dajte nám follow : ) http://www.instagram.com/ckcevarm/

Celý článok
Príprava frčí na plné obrátky

v mravčej centrále začína bežať čas podozrivo rýchlo

Celý článok
Želáme Vám veselú šibačku a oblievačku

Ani sme sa nenazdali, veď len nedávno skončili jarné prázdniny a prázdninové leňošenie nás čaká znova.

Celý článok
Papierovačky v 21. storočí

Aj v 21.storočí nefungujú mnohé veci tak ako by mali a cestovná kancelária opakovane rieši rébusy neidentifikovateľných platieb.

Celý článok
Jarné prázdniny boli supééér

Tohtoročné jarné prázdniny boli zaujímavé.Na denný jarný tábor v Bratislave sme mali toľko záujemcov, že až desať detí sme z kapacitných dôvodov do tábora už nemohli prijať.

Celý článok
Najvyšší čas na ochranu proti kliešťom

Patríte medzi tých, čo sa pred infekciami chránia očkovaním ? Zima pomaly končí, najvyšší čas na vakcínu proti kliešťovej encefalitíde.

Celý článok
Dobrá hra nielen do tábora

Či už pripravujeme hru na detskú párty alebo pre letný tábor,výber vhodnej hry s ohľadom na vekovú kategóriu detí je veľmi dôležitý.

Celý článok
Každý mesiac prázdniny

Čo nevidieť máme 5.-9.marec 2018 a jarné prázdniny pre Bratislavský, Nitriansky a Trnavský kraj a s tým aj dilema rodičov kam s deťmi.

Celý článok
Mobil do tábora?

Mnohí rodičia si pred prázdninami kladú otázku: Treba dať deťom do tábora mobil? Prv než sa rozhodneme dať či nedať je dôležité ujasniť si, prečo dieťa do tábora posielame a čo od pobytu v tábore očakávame.

Celý článok
Využite zákaznícku kartu CEVARM

Ako každá dobrá firma aj CEVARM cestovná kancelária pre deti už dlhé roky poskytuje svojim klientom zákaznícku kartu a z nej vyplývajúce zľavy.

Celý článok